HABER ARŞİVİ    16.04.2018
16.04.2018

GÜRİŞ HOLDİNG OLARAK İŞ DÜNYASINDA ÜSTLENDİĞİMİZ GÖREV VE SORUMLULUKLARIN YANI SIRA BULUNDUĞUMUZ İLÇEMİZE KATKI SAĞLAYABİLECEK SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİ ÜRETME VE HAYATA GEÇİRME GAYRETİ İÇERİSİNDEYİZ. BUNUN EN İYİ ÖRNEKLERİNDEN BİRİSİ GERMENCİK'TE YAPTIRDIĞIMIZ YAMANTÜRK MESLEK YÜKSEK OKULU PROJEMİZDİR. BU PROJE SAYESİNDE GERMENCİK'İN GELİŞİMİNE BÜYÜK KATKI SAĞLADIĞIMIZ İNANCINDAYIZ.

Aynı kapsamda Çin’in Şangay kentinde düzenlenen FIRST Robotics Competition (FRC) robot yarışmasında “Rookie All Star” ödülünü alarak, 18-21 Nisan tarihlerinde Houston Teksas’ta düzenlenecek olan, toplamda 114 ülkenin katılacağı dünya şampiyonasında ülkemizi temsil etmeye hak kazanan AydınMilli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Adnan Menderes Anadolu Lisesi ve Süleyman Demirel Anadolu Lisesi’nden 12 öğrenci, 4 yöneticinin oluşturduğu “Robotik’’ takımının tüm ulaşım ve konaklama giderlerine destek/sponsor olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

GÜRİŞ ailesi olarak, çok değerli öğrencilerimizin, Çin’de gerçekleştirilen yarışmada kazanılan ödül ile başlayan ve ABD dünya şampiyonasına kadar uzanan serüvenlerine katkı sağlamaktan çok gururlu olduğumuzu belirtir, ABD’de yapılacak dünya şampiyonası yarışmasında öğrencilere başarılar dileriz.

  • foto2.jpg
  • foto1.jpg